Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

monikash 


Americký fotbal v Boskovicích 2017

29 fotek1.4.2017- zobrazení
Americký fotbal v Boskovicích

První dubnová sobota – v kalendáři bylo shodou okolností 1. 4. 2017 byla v Boskovicích ve znamení pestrých jarních událostí. Dopoledne jsme se prošli po stopách předků podnikatelů, polední a odpolední čas patřil sportu.
A to ne ledajakému. Diváci měli v Červené zahradě na umělé trávě možnost vidět celé zákulisí amerického fotbalu. Tedy tvrdé tréninky i přátelské zápasy. Jedná se o sportovní odvětví založené někdy ve druhé polovině devatenáctého století, hraje se s oválným míčem.
Ve 14 hodin proti sobě nastoupila družstva brněnských Sigrs v černooranžovém a polských Rybnik Thunders ve filalových dresech založený roku 2011.
Byla to zajímavá podívaná, pro naše diváky trochu nezvyklá. I tak se jich na ochozech umělé trávy sešlo několik desítek.
Jednalo se o přátelské měření sil i když podle slov jednoho z kapitánů Daniela Schmieda měli brněnští jistou převahu. Ten k tomu upřesnil: „V Boskovicích jsme na soustředění od středy 29. dubna 2017, zítra v neděli 2. 4. 2017 odjíždíme domů. Na sobotní ukázková utkání jsme si pozvali z Polska Rybnik Thunders a z Hradce Králové Dragons založený roku 2015. Tady u Vás jsme počtvrté a rádi se sem vracíme. Spolupráce se Službami Boskovice, s.r.o. je naprosto skvělá, vycházejí nám ve všem vstříc. V těchto utkáních nejde o výsledek, jsou přátelská. Pořádáme je v rámci programu soustředění. Každé družstvo má cca 4 kapitány, já jsem jeden z nich. Vloni jsme vyhráli finále druhé ligy, letos titul zřejmě obhájíme. Dnes je zde asi 110 lidí, ubytování máme vedle koupaliště na ubytovně SB a část nocuje v hotelu Moravia. Celá hra je o akcích, pro diváky neznalé pravidel může působit trochu nudně.“

Více: www.sluzbyboskovice.cz
http://www.sigrs.cz/

Proměňte své album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Je to jednoduché.

Vytvořit fotoknihu

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.