Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

monikash 

Americký fotbal v Boskovicích 2017

29 fotek 1.4.2017 - zobrazení
Americký fotbal v Boskovicích

První dubnová sobota – v kalendáři bylo shodou okolností 1. 4. 2017 byla v Boskovicích ve znamení pestrých jarních událostí. Dopoledne jsme se prošli po stopách předků podnikatelů, polední a odpolední čas patřil sportu.
A to ne ledajakému. Diváci měli v Červené zahradě na umělé trávě možnost vidět celé zákulisí amerického fotbalu. Tedy tvrdé tréninky i přátelské zápasy. Jedná se o sportovní odvětví založené někdy ve druhé polovině devatenáctého století, hraje se s oválným míčem.
Ve 14 hodin proti sobě nastoupila družstva brněnských Sigrs v černooranžovém a polských Rybnik Thunders ve filalových dresech založený roku 2011.
Byla to zajímavá podívaná, pro naše diváky trochu nezvyklá. I tak se jich na ochozech umělé trávy sešlo několik desítek.
Jednalo se o přátelské měření sil i když podle slov jednoho z kapitánů Daniela Schmieda měli brněnští jistou převahu. Ten k tomu upřesnil: „V Boskovicích jsme na soustředění od středy 29. dubna 2017, zítra v neděli 2. 4. 2017 odjíždíme domů. Na sobotní ukázková utkání jsme si pozvali z Polska Rybnik Thunders a z Hradce Králové Dragons založený roku 2015. Tady u Vás jsme počtvrté a rádi se sem vracíme. Spolupráce se Službami Boskovice, s.r.o. je naprosto skvělá, vycházejí nám ve všem vstříc. V těchto utkáních nejde o výsledek, jsou přátelská. Pořádáme je v rámci programu soustředění. Každé družstvo má cca 4 kapitány, já jsem jeden z nich. Vloni jsme vyhráli finále druhé ligy, letos titul zřejmě obhájíme. Dnes je zde asi 110 lidí, ubytování máme vedle koupaliště na ubytovně SB a část nocuje v hotelu Moravia. Celá hra je o akcích, pro diváky neznalé pravidel může působit trochu nudně.“

Více: www.sluzbyboskovice.cz
http://www.sigrs.cz/

Udělejte si z alba kalendář

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.